Logo
Fisker

Fisker zapowiada elektrycznego SUVa

Fisker ciągle szuka pomysłu na siebie i ciągle zapowiada nowości. Dziś producent zaprezentował grafiki zapowiadające elektrycznego SUVa. Model ten ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie 2021 roku.

Fisker Fisker

Jeżeli chodzi o design SUVa to mamy do czynienia ze sporym grillem otoczonym wąskimi światłami LED do jazdy dziennej. W górze znalazły się także dość wąskie reflektory LED. Jak widać SUV ma się cechować sporą muskulaturą. Na obrazkach możemy też dostrzec nowy wzór felg.

Trzeba jednak zaznaczyć, że do nowego Fiskera trzeba podchodzić z dozą ostrożności. Producent zapowiada wiele, ale ciągle nie ma efektów. W tym roku mieliśmy otrzymać luksusowego sedana, ale i on został przesunięty na 2021 rok. Firma nadal nie posiada miejsca do produkcji swoich aut. Te mają być montowane w USA, ale ciągle nie sfinalizowano żadnych umów.

Nienazwany jeszcze SUV ma według zapowiedzi posiadać zestaw baterii o pojemności 80 kWh. Wystarczą one na pokonanie dystansu 482 km w bazowej wersji. Czas pokaże co wyjdzie z planów Fiskera.

2019-04-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Fisker zapowiada elektrycznego SUVa