Logo
Porsche Taycan

Porsche Taycan podkrada klientów Tesli

Porsche Taycan mimo iż nie trafił jeszcze na rynek to już cieszy się wielkim zainteresowaniem. Szef amerykańskiego oddziału marki, Klaus Zellmer udzielił wywiadu, w którym zdradził kilka ciekawostek na temat zainteresowania modelem.

Porsche Taycan Porsche Taycan

Jak stwierdził, jeżeli wszystkie rezerwacje dojdą do skutku to już teraz Porsche Taycan na pierwszy rok produkcji zostałby wyprzedany. A z każdym dniem napływają kolejne zgłoszenia wyrażające chęć rezerwacji modelu. Zellmer podkreślił też, że według badań firmy największą część klientów rezerwujących Porsche Taycan to osoby posiadające samochody Tesli.

Do tej pory producent podkradał najwięcej klientów markom Audi, BMW i Mercedes. Teraz jednak Taycan zdaje się podkradać najwięcej Tesli. Jednak już niedługo to Porsche może oddać klientów Audi, które szykuje premierę efektownego e-tron GT. Zellmer stwierdza jednak, że nie boi się debiutu nowego Audi. Jak zapewnia auta powstały na tej samej platformie, ale zaoferują odmienne wrażenia z jazdy. Porsche Taycan ma posiadać ducha marki i pod każdym względem udowadniać, że jest sportową maszyną.
Porsche Taycan Porsche Taycan

2018-12-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Porsche Taycan podkrada klientów Tesli