Logo
Leap Motor

Podświetlenie Razer Chroma trafi do chińskich aut elektrycznych

Razer Chroma to system podświetlenia znany z akcesoriów komputerowych marki Razer. Co kolorowe podświetlenie klawiatur i myszy ma wspólnego z motoryzacją? Okazuje się, że firma komputerowa podpisała umowę z chińską marką Leap Motor. Na mocy tej umowy Razer opracuje zaawansowane podświetlenie do samochodów elektrycznych.

Leap Motor Leap Motor

Leap Motor pochwalił się, że nawiązał współpracę z firmą Razer. Ta ma opracować samochodową wersję podświetlenia Chroma. Razer potwierdził współprace i zapowiedział, że jego system będzie odpowiedzialny za efektowne podświetlenie wnętrza elektrycznych samochodów marki Leap Motor. Raczej producent nie pokusi się o prace nad oświetleniem zewnętrznym.

Podświetlenie wnętrza samochodu nie jest niczym nowym. Jednak w przypadku większości takich podświetleń oferują one ograniczoną ilość kolorów oraz pracę w trybie jednej barwy. Tymczasem Razer Chroma może wyświetlać kompletną paletę kolorów i to równocześnie mieszając liczne barwy. Tak podświetlone wnętrze może być naprawdę efektowne.
Leap Motor Leap Motor

2019-01-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Podświetlenie Razer Chroma trafi do chińskich aut elektrycznych