Logo
Karma Revero Aliso Edition

Karma Revero w specjalnej wersji Aliso Edition

Karma Revero nie jest zbyt popularnym samochodem, ale producent stara się przyciągnąć uwagę klientów. Marka zapowiedziała specjalną wersję Aliso Edition, która ma być dostępna na rynku amerykańskim i kanadyjskim.

Karma Revero Aliso Edition Karma Revero Aliso Edition

Powstanie zaledwie 15 egzemplarzy ekologicznej limuzyny. A każda ze sztuk będzie kosztować 145 000 dolarów. Nadwozie auta pokryto lakierem Laguna Pearl, a w nadkolach umieszczono efektowne felgi z włókna węglowego. Za felgami kryją się pomarańczowe zaciski wzmocnionego układu hamulcowego Brembo.

We wnętrzu znalazła się dwukolorowa tapicerka skórzana z kontrastującymi przeszyciami. Nie zabraknie drewnianych elementów wykończenia. Nie zaszły zmiany w napędzie. Podobnie, jak seryny model tak i Karma Revero Aliso Edition korzysta z dwóch silników elektrycznych o mocy 403 KM i momencie obrotowym 1330 Nm. To pozwala na przyspieszenie do setki w czasie 5,4 s. Na samym prądzie limuzyna pokona zaledwie 80,4 km. Silnik benzynowy pełniący rolę generatora zwiększa zasięg do 482,8 km. Producent już przyjmuje zamówienia na specjalną edycję.

2018-10-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Karma Revero w specjalnej wersji Aliso Edition